Data publikacji: 2016-09-30

MotoTrendy 2016 już w listopadzie!

Poznaj ofertę części zamiennych, akcesoriów i odzieży na sezon 2017 już podczas listopadowych targów organizowanych przez Dział Motocykli Inter Cars.

Właśnie zaczyna się czas pierwszych podsumowań tegorocznego sezonu i planów na kolejny rok. To najlepszy moment do przemyśleń o tym, jak zaplanować kolejny sezon i jak skutecznie przygotować atrakcyjną ofertę handlową oraz zapoznać się z nowościami w ofercie głównych dostawców motocyklowych Inter Cars SA. Targi MotoTrendy to najlepsza okazja, aby w jednym miejscu obejrzeć na żywo nowości odzieżowe i akcesoryjne, poznać szeroki wachlarz
części zamiennych, jak również skonsultować się ze specjalistami od poszczególnych linii produktowych. To także najlepszy czas, aby wynegocjować korzystne warunki handlowe. Zaproszenie do udziału w imprezie kierowane jest nie tylko do firm stale współpracujących z Działem Motocykli Inter Cars SA, ale również dla nowych klientów, którzy chcieliby uzupełnić swoją ofertę i rozpocząć współpracę z Inter Cars.

- Już niedługo ogłosimy dokładny termin targów i udostępnimy formularz rejestracyjny - precyzuje Marcin Turski, Kierownik Sprzedaży Rynku Motocyklowego Inter Cars. - Doskonale sprawdziła nam ubiegłoroczna formuła, w której nasi handlowcy ustalali z każdą zgłaszającą się firmą dogodny dla niej termin i umawiali spotkania. Dzięki temu, nasz klient pod opieką handlowca miał możliwość indywidualnych konsultacji z całym sztabem naszych specjalistów ds.produktu oraz dużo czasu na spokojny przegląd nowości. Kolejnym udogodnieniem jest „workbook” przygotowywany specjalnie na MotoTrendy. Każdy z ponad 10 zeszytów zawiera tematyczną ofertę ze zdjęciami, dostępnymi kolorami poszczególnego produktu oraz ceną. To duże udogodnienie dla klientów, bowiem ten roboczy katalog służy z powodzeniem jeszcze przez kilka miesięcy i skutecznie pomaga w wyborze oferty. Informacje dotyczące targów znajdą się na stronach internetowych Inter Cars SA, w prasie motoryzacyjnej, jak również w dedykowanym newsletterze. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.Marta Ciesielska
Z-ca Kierownika ds. Sieci Serwisowych
Inter Cars SA.


Sieci Warsztatowe Q-Service to gotowe rozwiązanie sprawdzone na rynku samochodowym i precyzyjnie dostosowane do potrzeb branży motocyklowej. Q-Service Moto to sieć zrzeszająca niezależne warsztaty, które dzięki wsparciu Inter Cars SA budują swoją przewagę rynkową. Obecnie współpracujemy z ponad 30 serwisami z całego kraju. Program wsparcia obejmuje pakiet oznakowania zewnętrznego, szkolenia produktowo-techniczne, jednolite książki serwisowe i druki zlecenia naprawy. To jednak nie wszystko, ponieważ w większości akcji promocyjnych dotyczących rynku motocyklowego Inter Cars SA, warsztaty zrzeszone w Q-Service Moto otrzymują dodatkowe rabaty lub dłuższe terminy płatności. Pakiet korzyści jest naprawdę bardzo szeroki. Jak przystąpić do sieci? To proste: wejdź na www.qservicemoto.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my oddzwonimy do ciebie i omówimy szczegóły. Sprawdź nowe możliwości!