Data publikacji: 2016-03-29

Przedstawiamy partnerów Gali

Wiodące w branży motoryzacyjnej marki zostały partnerami Gali Mistrzów Warsztatu. Dzięki tej współpracy impreza wchodzi na jeszcze wyższy poziom.

Gala Biesiadna 2016
Extra złotówki

Jak co roku, Gala Mistrzów Warsztatu, czyli najważniejsza promocja Inter Cars, odbywa się we współpracy z licznymi partnerami. Dzięki temu możliwa jest organizacja konkursu i jego finałowej imprezy na najwyższym poziomie. Wszystko to, by zapewnić jak najwięcej atrakcji dla naszych gości, czyli laureatów rywalizacji.

Partnerami strategicznymi Gali są: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemfӧrder). Partnerzy promocji to natomiast: ATE, Comma, Contitech, Febi Bilstein, Filtron, Federal Mogul (Beru, Beral, Goetze, Moog, Jurid, Glyco), Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville) i Valeo.


Dzięki partnerom można wygrać
By przybliżyć się do wygranej w konkursie, warto pamiętać o nabywaniu towarów właśnie tych marek, które są partnerami Gali. Dzięki temu na konto uczestników wpadną ekstra złotówki. Są to dodatkowe wartości doliczane do miesięcznych zakupów klienta.

W tym przypadku partnerów konkursu możemy podzielić na 3 grupy. W grupie 35% znajdują partnerzy strategiczni, czyli: Bosch, Castrol, TRW oraz ZF (Sachs i Lemfӧrder). To oznacza, że jeśli klient kupi w danym miesiącu produkty którejś z tych marek o wartości (przykładowo) 10 000 zł, wartość jego zakupów zostanie zwiększona o 35%, tj. do 13 500 zł.

Wśród partnerów, sklasyfikowanych w grupie 30%, są: ATE, Comma, Contitech, Filtron, Federal Mogul (Beru, Beral, Goetze, Moog, Jurid i Glyco) oraz Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville). Kupując w wybranym miesiącu towary tych firm za łączną kwotę 10 000 zł, klient ma pewność, że dostanie ekstra złotówki w wysokości jej 30%. To oznacza, że do jego miesięcznych zakupów doliczone zostanie 3000 zł.

Z kolei w grupie 20% są Febi Bilstein i Valeo. Wydając na produkty tych partnerów 10 000 zł, klient zyskuje premię w wysokości 2000 zł.

Dzięki ekstra złotówkom, szanse na zajęcie wyższego miejsca w rankingu miesięcznym, a co za tym idzie, punktacji generalnej, są zdecydowanie większe. Każda ekstra złotówka przybliża więc uczestnika konkursu do zdobycia nagród. Najważniejszą z nich jest udział w Gali Biesiadnej, czyli wielkiej imprezie finałowej, która odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Oprócz luksusowego pobytu, na laureatów czeka tam występ znanych kabaretów (Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem) oraz wyjątkowa, wieczorna gala.