Data publikacji: 2016-01-22

Sieć serwisowa Q-service - wiodąca marka

Jedną z form, która pozwala dostosować się do stale zmieniającej się sytuacji na rynku motoryzacyjnym jest Zrzeszenie Ogólnopolskiej Sieci Serwisów Q-Service.

Poprzez współpracę z wiodącym dostawcą części zamiennych INTER CARS S.A., zrzeszone w sieci niezależne serwisy mogą zapewnić Klientom kompleksową obsługę w zakresie obsługi samochód osobowych.

Sieć Q-Service wyróżnia się współpracą poszczególnych serwisów, będących niezależnymi podmiotami, po przez program gwarancji sieciowej, wymianę doświadczeń, wysokim poziomem obsługi. Serwisy te rozpoznawalne są po przez charakterystyczne dla sieci oznakowania, zarówno przed obiektem jak i wewnątrz.

Odpowiednia architektura parkingów umożliwia bezkolizyjne manewry, wyznaczonymi miejscami postojowymi, gdzie kierowcy samochodów.

Klienci serwisów zrzeszonych w Q-Service, są pewni odpowiedniej obsługi w zakresie: napraw mechanicznych przy użyciu nowoczesnych testerów wykorzystywanych przez wyszkolonych przez techników, co potwierdzają prezentowane przez serwisy dyplomy i certyfikaty kompetencji. INTER CARS S.A. po przez szereg propozycji skierowanych dla serwisów  uczestniczących w sieci Q-Service i kandydujących do Sieci zabezpiecza potrzeby w zakresie wiedzy technicznej na najwyższym poziomie, konsultowanej z producentami podzespołów i części zamiennych.

Również wartym podkreślenia jest aspekt dotyczący ujednoliconej formy obsługi Klienta, przy wykorzystaniu najnowszych programów IT pozwalających na szybką realizację zamówień, dostęp do historii napraw i informacji technicznych.

Ważnym elementem jest zapewnienie komfortu klientowi  oczekującemu na naprawę. Zrzeszone serwisy posiadają zaplecze przeznaczone dla wypoczynku Kierowców, oczekujący mogą skorzystać z barku kawowego, prasy czy sieci WiFi.

Serwisy tworzące sieć Q-Service to liderzy w branży obsługi samochodów  osobowych. Niewątpliwie charakteryzuje je pasja i profesjonalizm. Charakterystyczne logo Sieci i odpowiednie oznakowanie podkreśla jedność „najlepszych wśród niezależnych”.